Webnieuws Wichelen

Tuesday, 2 Mar 2021

Update20:58

You are here: Actualiteit Algemeen nieuws Nauwelijks kandidaten voor GECORO
21
May
2007

Nauwelijks kandidaten voor GECORO

Wichelen - Schepen  van Ruimtelijke Ordening Bart Segers lanceert nogmaals een oproep voor kandidaten om in de Gemeentelijke Commissie Ruimtelijke Ordening (Gecoro) te zetelen. De Gecoro is een adviesorgaan dat het college van burgemeester en schepenen en de gemeenteraad raad geeft over vragen die te maken hebben met een oordeelkundig gebruik van de ruimte op onze gemeente.

"In de komende maanden en jaren liggen enkele belangrijke dossiers voor. We hebben dan ook nood aan de visie van inwoners die zich interesseren voor het Ruimtelijk Beleid in onze gemeente." licht Segers de functie toe. Hij refereert onder meer naar de locatie van een sporthal en de opmaak en goedkeuring van een Ruimtelijk Structuurplan voor Wichelen. In het bijzonder is er nood aan dames. "Voor een evenwichtige samenstelling komen we nog minstens vijf vrouwen te kort. Heren die zich geroepen voelen zijn uiteraard even welkom." vertelt de schepen. "Behalve gewone leden van de adviesraad zoeken we ook nog vrouwelijke deskundigen voor de adviesraad." Er is geen enkele leeftijdsbeperking en kandidaten moeten niet noodzakelijk in de gemeente wonen. Kandideren kan tot 15 juni met een eenvoudige brief aan het Gemeentebestuur, Dorp  16, 9260 Wichelen.